O RoofLITE+

RoofLITE+ je značkou strešných okien a príslušenstva vyrábaného škandinávskym odborníkom na strešné a podkrovné okná a svetlíky. Strešné okná RoofLITE+ sú spoľahlivé a ich tepelná izolácia a nepriepustnosť sa dôkladne testujú v súlade s najnovšími európskymi normami. Sú to vysoko kvalitné produkty, na ktoré sa poskytuje 10-ročná záruka. Drevo, z ktorého sa vyrábajú, pochádza z nezávisle certifikovaných, udržateľne spravovaných lesov. Naše okná predstavujú vysokú kvalitu za primeranú cenu.

RoofLITE+ je technologicky vyspelý sortiment strešných okien, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám investorov. V sortimente RoofLITE+ bolo upravené zasklenie s cieľom poskytnúť ďalší nízkoenergetický poťah, ktorý v zime zabráni tepelným stratám. Vďaka použitiu obvodového tesnenia zabezpečujú okná značky RoofLITE+ spoľahlivú nepriepustnosť aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Zaručujú bezpečnosť, pohodlné používanie a jednoduchú montáž.   Značka RoofLITE+ znamená najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu.

Kontaktný formulár

Ak sa chcete dozvedieť viac ao službách, vyplňte prosím formulár a odošlite svoju otázku. GDPR, Podmienky týkajúce sa súborov cookie